Rada Rodziców - Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

Rada Rodziców

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wpłat organizowanym przez Radę Rodziców pt. „Każda złotówka procentuje”

Regulamin konkursu wpłat na Radę Rodziców pt. „Każda złotówka procentuje”
1. Konkurs skierowany jest do wszystkich Uczniów i Rodziców Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie. Do konkursu przystępują poszczególne klasy, wpłacając pieniądze indywidualnie na fundusz Rady Rodziców.
2. Celem konkursu jest zachęcenie Rodziców do dobrowolnych wpłat na fundusz Rady Rodziców, ewidencjonowanie wpłat oraz wyróżnienie tych klas, które jak najszybciej dokonają 100% wpłat. Zebrana kwota będzie przeznaczona m.in. na zakup krzeseł i stolików do stołówki szkolnej oraz inne działania Rady na rzecz Szkoły i Uczniów.
3. Konkurs polega na tym, że pierwsze 10 klas, które najszybciej wpłacą 100% kwotę za wszystkich uczniów, otrzyma 20% zwrot środków na cele klasowe (wycieczki, wyjścia, itp.). Następne 10 klas w kolejności 100% wpłat otrzyma 15% zwrot i kolejne 10 klas w kolejności 100% wpłat otrzyma 10% zwrot. Na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
4. Wpłat można dokonywać w następujący sposób:

- przelewem na konto bankowe Rady Rodziców (dostępne na stronie Szkoły w zakładce Rada Rodziców)
- gotówką osobiście u Pani Liliany Kurębskiej w kadrach na parterze Szkoły.
5. Nagrody w postaci środków pieniężnych będą naliczane i wypłacane niezwłocznie po uzyskaniu 100% wpłat.
6. Wyniki konkursu zostaną przedstawione na stronie Szkoły po zakończeniu konkursu.
7. Konkurs potrwa 0d 1.11.2023 do końca semestru zimowego, styczeń 2024.
8. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie Szkoły.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie

Rada Rodziców informuje, iż składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 wynosi:
I dziecko: 50 zł; II dziecko: 40 zł; III dziecko (i kolejne) – 20 zł.

Składka na Fundusz Świetlicy dla każdego dziecka korzystającego
z opieki świetlicowej - 50 zł

Składki dotyczą dzieci uczących się w naszej szkole.

Wpłat dokonujemy przelewem na konto Rady Rodziców.

Odbiorca przelewu: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 16 im.
F. Chopina w Lublinie, Poturzyńska 2, 20-853 Lublin

Konto Rady Rodziców: Bank PKO BP SA Oddział w Lublinie

Tytuł przelewu: Darowizna RR - imię i nazwisko dziecka oraz klasa
(50zł jeśli w szkole jest jedno dziecko; 90zł za 2 dzieci, 110zł za 3 dzieci, 130zł za 4 dzieci)

Darowizna (świetlica) - 50,00 zł, imię i nazwisko dziecka oraz klasa
(wielokrotność kwoty, jeśli jest więcej niż jedno dziecko)

Ewentualne wpłaty gotówkowe prosimy kierować do pokoju Kadr na parterze szkoły codziennie w godz.7 - 15
oraz w trakcie zebrań z rodzicami.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 im. F. Chopina w Lublinie
zaprasza Rodziców do aktywnego działania w Radzie Rodziców poprzez
wsparcie finansowe i dobrowolne wpłaty oraz udział w spotkaniach rady.

Rada Rodziców aktywnie wspiera działania na rzecz uczniów
szkoły w sposób finansowy oraz materialny. Każda najmniejsza złotówka w postaci darowizny
na konto Rady Rodziców procentuje w szkole! Zapraszamy do współpracy!

Kontakt do Rady Rodziców: rrlublin16@gmail.com