Niezawodni Przyjaciele 16 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

Tag img 26.10.2023, 09:02

Niezawodni Przyjaciele 16

statuetka

Towarzyszenie młodym ludziom w drodze ku samodzielności wymaga zaangażowania wielu dorosłych. Potrzebna jest miłość rodziców i opiekunów, zaangażowanie oraz wsparcie ze strony nauczycieli, pedagogów, psychologów oraz innych profesjonalistów zdolnych rozwiązywać problemy okresu dorastania. Cenne jest także włączenie się w organizację tego procesu przedstawicieli zarówno społeczności lokalnej jak i całego środowiska oświatowego.
Nasza Szkoła to wspaniały przykład współdziałania kompetentnych ludzi pełnych dobrej woli i pasji. Bez wahania nazwiemy Ich Niezawodnymi Przyjaciółmi Szesnastki. Osoby wyróżnione takim właśnie honorowym tytułem:
1. Lech Sprawka Wojewoda Lubelski
2. dr Mariusz Banach Zastępca Prezydenta Miasta Lublin
3. Jadwiga Mach Radna Miasta Lublin Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania
4. Marcin Bubicz Radny Miasta Lublin Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
5. Ewa Dumkiewicz-Sprawka Dyrektor Departamentu Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin
6. Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty

7. Marzena Jonak Zastępca Dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta Lublin
8. Barbara Warda Pełnomocnika Prezydenta Miasta Lublin ds. współpracy z dyrektorami szkół i placówek oświatowych Dyrektor Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie w latach 1999-2015