Ubezpieczenie - Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

Ubezpieczenie na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice!

Jak co roku Rada Rodziców dokonała wyboru oferty grupowego ubezpieczenia od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW dla uczniów naszej szkoły. Informujemy, że wybrano ofertę Pana Grzegorza Żak, przedstawiciela firmy InterRisk.

Składka roczna ubezpieczenia to 45zł na pierwsze dziecko, na drugie i kolejne 42zł. Ubezpieczenie to wyjątkowo będzie ważne przez 13 miesięcy i skończy ważność 30 września 2024r. W tym roku rodzic w ramach naszej polisy może też zgłosić do ubezpieczenia wszystkie swoje dzieci, również z innych placówek, do czego serdecznie zachęcamy.

Rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym korzystali z ubezpieczenia szkolnego, przypominamy, że ochrona w ramach poprzedniej polisy skończyła się 31 sierpnia 2023r. Obecna polisa obowiązuje od 1 września 2023! Zatem rodzice, którzy opłacą składkę w nieprzekraczalnym terminie do 30 września br. obejmą swoje dzieci ubezpieczeniem od 1 września 2023 do 30 września 2024.

Składkę opłacamy na konto Rady Rodziców:

Bank PKO BP SA Oddział w Lublinie 34 1020 3150 0000 3402 0120 1011
W tytule przelewu podajemy imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Na zebraniach wrześniowych zostaną rozdane deklaracje, na których podajecie Państwo nazwiska dzieci do ubezpieczenia, wyrażając zgodę na przystąpienie do ubezpieczenia i przekazanie danych. Wypełnienie deklaracji oraz wpłata składki muszą odbyć się w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2023, aby dziecko zostało objęte ochroną od 1 września 2023r.

Dla rodziców zainteresowanych wyższą sumą ubezpieczenia z wyższą składką została przygotowana specjalna indywidualna oferta, z której można skorzystać klikając w link poniżej:

Specjalna oferta indywidualna

Dla rodziców w trudnej sytuacji finansowej została przygotowana limitowana darmowa pula ubezpieczeń. Bardzo prosimy o zgłaszanie tego faktu przez wychowawców oraz do Rady Rodziców.

Polisa InterRisk obejmuje WYCZYNOWE UPRAWIANIE SPORTU (każdej dyscypliny, w ramach zajęć szkolnych oraz poza szkołą). Dotyczy to zarówno przystąpienia poprzez listy klasowe jak i przystąpienia indywidualnego, poprzez link "Specjalna oferta indywidualna"

Obsługa polisy i zgłaszanie szkód: Pan Grzegorz Żak, tel. 605939933, 815020511

eskaeska@xl.wp.pl