Finały w piłce nożnej dziewcząt i chłopców - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

Tag img 06.05.2024, 13:25

Finały w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Igrzyska dzieci

W dniu 26 kwietnia odbył się Finały w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie w drodze do Finału stoczyli wiele zwycięskich spotkań w rozgrywkach eliminacyjnych. Zmagania Naszych zawodników zaowocowały ogromnymi sukcesami:
Igrzyska Dzieci w kategorii chłopców I miejsce w Lublinie,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców I miejsce w Lublinie,
Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt III miejsce w Lublinie,
Igrzyska Młodzieży szkolnej w kategorii dziewcząt IV miejsce w Lublinie,
Ogromne gratulacje dla Wszystkich reprezentantów Naszej szkoły i trzymamy kciuki za kolejny sukces w Finałach Wojewódzkich.
Skład reprezentacji w kategorii Igrzyska Dzieci dziewcząt: Emilia Czwal, Natalia Żelazowska, Milena Wołkowska, Lena Gosik 6a, Alicja Bednarczyk, Hanna Fidz 6f, Maja Andrzejewska 6e, Martyna Rożnawska 6d, Marzena Adamczyk 5e, Marika Krzyżanowska 6f.
Skład reprezentacji w kategorii Igrzyska Młodzieży dziewcząt: Szerafin Martyna 7b, Wanicka Klara 7b, Czerniak Hanna 7c, Ościak Julia 7c, Sulej Gabriela 7c, Bylina Aleksandra 8a, Konopska Rozalia 8a, Ładniak Katarzyna 8a, Wawruch Karolina 8a, Wielgus Zuzanna 8a.
Skład reprezentacji w kategorii chłopców Igrzyska Dzieci: Mateusz Sawicki 7s, Piotr Kuter 6a, Antoni Panas, Czarnocki Brendan, Gwiazda Wojciech, Karwowski Maksymilian, Kot Wojciech, Łukanowski Ignacy, Malinowski Franciszek, Zadziorski Wiktor, Żuber Dominik, Kłokosiński Dawid, Zarzycki Oskar (wszyscy 6s).
Skład reprezentacji w kategorii chłopców Igrzyska Młodzieży: Burek Kuba, Ciołek Kuba, Chwiejczak Bruno, Brodacz Bartosz, Brodacz Igor, Dobies Kamil, Nizioł Igor, Paradowski Wiktor, Pawłowski Dawid, Tatra Adam, Walkiewicz Jakub (wszyscy klasa 7s).