Gratulacje dla naszych stypendystów! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

Tag img 22.03.2024, 08:04

Gratulacje dla naszych stypendystów!

Stypendia w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego

2

Z radością informujemy, że troje uczniów naszej szkoły: Michalina Tulej i Jakub Mazurkiewicz z klasy 5B oraz Krzysztof Tulej z klasy 7A otrzymało stypendia w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego, który umożliwia utalentowanym dzieciom i młodzieży rozwijanie pasji i naukowych zainteresowań. 21 marca podczas uroczystej gali Misia, Kuba i Krzyś otrzymali listy gratulacyjne z rąk Pana Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Zbigniewa Wojciechowskiego oraz Członka Zarządu Województwa Lubelskiego Pana Bartłomieja Bałabana. Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszych utalentowanych stypendystów i życzymy im kolejnych sukcesów!