Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Życie rodzinne ujęte w fotografii” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

Tag img 28.03.2024, 09:52

Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Życie rodzinne ujęte w fotografii”

konkurs

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym. Jest to kontynuacja wojewódzkiego konkursu fotograficznego „MOJA MAŁA OJCZYZNA – WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE” w roku szkolnym 2020/2021 oraz „TRADYCJE W OBIEKTYWIE” w roku szkolnym 2022/2023.
Konkurs adresowany jest do młodych twórców lubiących odkrywać nieoczywiste wymiary rzeczywistości, którzy podejmą wyzwanie odnalezienia wizualnego odzwierciedlenia swoich artystycznych interpretacji/wizji przy użyciu fotografii.