Wyjście klas 7a i 4d na spektakl taneczno-akrobatyczny - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

Tag img 08.04.2024, 08:28

Wyjście klas 7a i 4d na spektakl taneczno-akrobatyczny

Spektakl Don Kichot 4

Uczniowie klas 7a i 4d mieli przyjemność uczestniczyć w wycieczce do Sali Operowej CSK, gdzie odbywał się spektakl baletowy "Don Kichot". Przedstawienie, oparte na klasycznej powieści Miguela de Cervantesa, dostarczyło widzom niezapomnianych wrażeń.

Balet "Don Kichot" został wystawiony w imponującej aranżacji. Kostiumy, scenografia i choreografia stanowiły doskonałe połączenie, przenosząc widzów w świat hiszpańskiego romantyzmu. Wyraziste i dynamiczne tańce oraz wspaniałe wykonanie tancerzy Studia Tańca Grawitan kreowały niepowtarzalną atmosferę spektaklu.

Szczególnie godne uwagi było wystąpienie uczennic naszej szkoły – Zosi Pożogi, Ines Burek i Yevy Bondarenko. Dziewczynki znakomicie zaprezentowały się na scenie. Ich elegancja, precyzja ruchów i ekspresja wywołały gromkie brawa ze strony publiczności, szczególnie kolegów i koleżanek z klasy. Z dumą oglądaliśmy w spektaklu także absolwentki naszej szkoły.
Ta wizyta na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci jako niezapomniane doświadczenie artystyczne.