Złoto dla siatkarzy! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

Tag img 26.01.2024, 21:26

Złoto dla siatkarzy!

Ikonka siatkówki 3

W dniach 22.01. i 23.01. odbyły się finały mistrzostw Miasta Lublin w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W obu kategoriach nasza szkoła walczyła o medale. Dziewczęta w składzie: Żelazowska Natalia, Milena Wołkowska, Mazurek Julia Czwal Emilia z kl.6a, Krzyżanowska Marika, Lewandowska Katarzyna z kl.6f, Śluz Maja, Szymańska Laura z kl.6c, Rożnawska Martyna z kl.6d i Filip Aleksandra z kl.5a zdobyły IV miejsce w Lublinie.
Niezwyciężeni byli chłopcy i ze złotym medalem wrócili do szkoły. Zwycięski skład stanowili: Żuber Dominik, Kot Wojciech, Karwowski Maksymilian, Gwiazda Wojciech z kl.6s, Olejniczak Jan z kl.6f, Pańko Ignacy z kl.6c, Kuczyński Aleksander z kl.6a, Jankowski Damian z kl.5b, Wołkowski Piotr z kl.5f ,Wojciech Drzała z kl.5c i Jankowski Jakub z kl.3e. Obie reprezentacje walczyły pod czujnym okiem nauczycieli WF: p. Iwony Greguły- Fit i p.Iwony Smolińskiej.

Gratulujemy!